nátěr LSG
natírání nátěrem

LSG ochranný nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek

Plísně způsobují vážné škody na zdraví osob i na jejich majetku. K jejich vzniku a šíření dochází tam, kde se vyskytuje vlhkost, není zajištěno dostatečné proudění vzduchu a převládají nízké teploty. Dá se proti nim bojovat kvalitními nátěry proti plísním, které slouží rovněž jako prevence proti vzniku plísní. LSG je revoluční nátěr, který efektivně zbaví napadené plochy všech plísní, bakterií, hub a kvasinek. Existují 3 důvody proč si vybrat nátěr LSG: EKOLOGIE, UNIVERZÁLNOST a OVĚŘENÁ ÚČINNOST.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ NÁTĚRU LSG

Působení přípravku LSG je založeno na zcela novém principu lokální změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem, způsobí lokální změnu v koncentraci iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Ošetřené plochy jsou odolné dešti, vlhkosti, UV záření a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. LSG nátěr je ekologický se selektivní a trvalou funkcí. Ve 100% spolehlivosti se garantuje účinek nátěru LSG 4-6 let a v omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Výrobce garantuje záruku 2 roky.

 

PODROBNÝ POPIS NÁTĚRU

Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikuje přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Aplikovatelný na vápenocementové omítky, disperzní, silikátové barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a podobné materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nulový obsah látek podléhajících registraci. Ekologický produkt určený pro aplikace i v potravinářských a zdravotnických provozech.

 

Start typing and press Enter to search