opravy fasád
fasády brno

Opravy fasád

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK BRNO je jediná v České republice, na Slovensku, v Rakousku a v Německu, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu (AGO) včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO. Dbáme na to, aby byly fasády Vašich budov zcela čisté a opravené. Před provedením antigraffitového nátěru doporučujeme opravit povrch fasády tak, aby byl dokonale připraven na aplikování ochranného nátěru. Pokud si od nás objednáte kompletní službu, pak jsme schopni opravit fasádu Vaší budovy tak, že zapravíme porušené místa fasády silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a odloupnuté místa nebo odlomené rohy zarovnáme speciálním tmelem na fasády. Pro tuto práci máme tým odborníků, který si poradí s opravou fasády k Vaší maximální spokojenosti.

Oprava fasády

Po provedené opravě fasády, můžeme nanést novou fasádní barvu firmy Weber ve dvou vrstvách, nebo naneseme antigraffitovou ochranu. Fasádní barvy značky Weber patří mezi nejkvalitnější výrobky mezi fasádními barvami. Nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující aktuální architektonické požadavky. Tuto nabídku oprav fasád provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

Natírání fasád kvalitní fasádní barvou

Naše firma poskytuje služby odstranění graffiti, čištění grafitů, odstraňování grafity, ochranu proti grafitovému znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, anti graffiti nástřiky, ochrana a účinná obrana proti spreyerům a pouličnímu umění, v systému budovy bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigrafitovou ochranou a rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu.
Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Fasádní barvu je zapotřebí si nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu a přetřít opravovanou plochu. S fasádní barvou zn. Weber jsme schopni docílit až 90% shodu odstínu původní fasády. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou ve stejné výměře jako nátěr. Opravy a nátěry fasád realizujeme i na těžko přístupných místech ve výškách. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu tak doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku.

Čištění fasád

Naší metodou čištění fasád zbavíme fasády prachu, řas, plísní, ptačího trusu, lišejníků nebo jiných nečistot. Navíc vyčistíme i zdánlivě nedostupná místa za použití horolezecké techniky. Čistíme fasády u rodinných domů, velkých panelákových budov, komerčních staveb, dále pak u zídek, zdí atd. K čištění fasád používáme tlakový stroj s velmi účinnou aktivní složkou UNISAN, se kterou dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. UNISAN Vám spolehlivě fasádu vydezinfikuje.

Po takto provedeném ošetření fasády naneseme tzv. jednorázový nátěr BELLINZONI, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr a nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Pro naše zákazníky je ve smlouvě o dílo zakotveno servisní čištění a odstraňování z našich AGO.

Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme a pak vždy ZDARMA na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Tímto Vám můžeme nabídnout službu za přijatelnou cenu. Vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,- Kč/m2. a hlavně je naprosto zbytečné chránit za vyšší finanční částky všechny místa na fasádě, když je pravděpodobné že nebudou pokresleny všechny chráněné plochy za její životnost. Naše firma nemá v ČR konkurenci nejen v ceně, ale především v servisní činnosti a v nastaveném systému jak udržet budovy bez graffiti.

V rámci našeho „systému čistých budov“ jsme schopni zajistit nejnutnější povrchové úpravy a opravy fasád. Tato služba se doporučuje pokud je povrch na objektu, na který máte v plánu nanášet ochranný antigraffiti nátěr nebo nátěr fasádní barvou, zchátralý, popraskaný, loupe se barva a nebo se drolí omítka. Praskliny a drobné dírky zapravíme silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo obouchané rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem. Veškeré tyto služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec. Po provedení těchto oprav a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu řádně napenetrovat. Pokud jste se rozhodli opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

Start typing and press Enter to search