strojové čištění
podlahy Brno

Generální hloubkové čištění podlah strojovou technikou

Pro generální strojové čištění podlah používáme vysoce kvalitní stroje renomovaných výrobců, které zaručují perfektní úklid a obnovu lesku dlažby, chemické čisticí prostředky zastanou údržbu a ochranu dlažby před mechanickým poškozením. Strojově čistíme např. dlažby, PVC podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, keramické dlažby aj.. Úklidový servis zahrnuje strojový úklid různých povrchů průmyslových hal, technických provozů, úřadů a institucí, nákupních center a garáží za pomoci kvalitních průmyslových vysavačů, kotoučových strojů ovládaných proškoleným a zkušeným personálem. Před zahájením úklidové práce určíme druh podlahoviny a rozsah znečistění, podle toho pak volíme adekvátní formu úklidu a volbu odpovídajících čisticích prostředků, kartáčů nebo čisticích padů.

Strojové čištění podlah

Při strojovém čištění začínáme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s šetrnou chemií. Než začneme pracovat s chemií, zkoušíme několik druhů a postupujeme vždy od té nejslabší přes silnější verze. Je potřebné vybrat co možno tu nejslabší chemii, která by splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou. V následujícím kroku roztok s navázanými nečistotami odsajeme pomocí hubice s gumovými lemy. Tato hubice je napojena na vysoce výkonný vysavač, který dokáže velmi kvalitně odsát veškerou nečistotu. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Voskování podlah

Po strojovém vyčištění podlah doporučujeme zákazníkovi, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – voskování podlahy (fluatace). Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý vosk. Výhodou našeho polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a vytvoří ochranu proti mechanickému poškození. Další velkou výhodou je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Díky našim dlouholetým zkušenostem a odbornému zázemí poskytujeme nejen pravidelný úklid firmám, ale i soukromým osobám.

Start typing and press Enter to search