graffiti Brno
odstranění graffiti

Odstraňování graffiti naší technikou

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK BRNO jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu včetně servisu odstranění graffiti z našich AGO. Naše firma realizuje služby odstraňování grafity, ochranu proti grafitovému znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, antigraffiti nástřiky, odstranění graffiti, čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigrafitovou ochranou.

Povrchy, které nejsou ošetřeny AGO a objeví se na nich graffiti jdou odstranit na 60-90 %, přičemž u fasád je nutno obstarat si navíc fasádní barvu na přetření. Je nejsnadnější se před sprejery ochránit antigraffitovou ochranou. Při odstraňování graffiti postupujeme tak, že se povrch graffitu co nejvíce zeslabí a následně přetře fasádní barvou. Pokud se na graffiti natře fasádní barva, aniž by se graffiti zeslabil, prostupují na fasádě jeho kontury.  100% výsledek s odstraněním graffiti jde jen na plochách, kde je nanesena antigraffitová ochrana.Odstraňování graffiti je možné realizovat pouze s venkovní teplotou nad 10°C.

Antigraffiti nátěr

Antigraffiti nátěr je čím dál více využívaná služba naší společnosti ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK BRNO. Je to efektivní prevence před stále rostoucím vandalismem. Jako jediní jsme schopni zajistit servisní práce po aplikaci AGO, to znamená, je-li Váš majetek poškozen po nanesení ochrany BELLINZONI provedeme servis a graffity odstraníme. Protože byla ochrana vlivem odstranění porušena, pak je na místě provést jednorázový nátěr cca 190 Kč/m² a tím je AGO opět plně funkční. Takto provedená práce je bezkonkurenční a AGO tak vydrží 4 až 6 let. Tento postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje pernamentním nátěrům. Tuto službu nabízíme v ČR nejlevněji a jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Námi prováděný „Systém čistých budov“, kdy jsou graffiti rychle odstraněny, se osvědčil a sprejeři se jdou zpravidla realizovat někam jinam, neboť jejich dílo nemá trvalou platnost.

Postupujeme tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, tak vždy ZDARMA ho odstraníme a na místě kde jsme odstranili graffiti, naneseme nový plát AGO, jelikož bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Tento náš postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje pernamentním nátěrům, které se pohybují od 600 Kč/m². Takto jsme schopni prokázat funkčnost AGO. Tuto službu nenabízí žádná z konkurenčních firem.

 

Start typing and press Enter to search