Okna a výlohy vám A SERVIS umyje komplexně včetně rámů a parapetů, výškové mytí oken Brno

 In News

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken se zabývá profesionálním mytím výloh. Spolupracujeme tak s několika živnostníky i podniky, kteří potřebují mít výlohy dokonale čisté, aby vstupní část obchodu působila reprezentativně.  Naše společnost má vyškolený personál, který se skládá jen ze samých odborníků. Na poli úklidu se naše firma pohybuje už téměř čtvrt století. Takže jsme připraveni na každý scénář, protože máme za sebou spousty zkušeností.

Co se týče výloh, tak si troufneme říct, že nejste schopni výlohu dokonale umýt tak, aby byla čistá bez všech šmouh, tahů leštění a kápanců. Často také myjeme výlohy po odstranění polepu. Majitelka jednoho butiku si nás volá pravidelně, čtyřikrát do roka. Vždy když sundají z výlohy polepy lákající na slevy. Dříve měly tyto polepy prý jen dvakrát do roka, lákaly na povánoční a letní slevy. Teď navíc tato období ještě rozseknou dvěma „midseason“ slevovými obdobími.

Když…

Když polepy z výlohy sundají, skleněná plocha zůstane po lepidlu z polepu upatlaná i ulepená na dotek. Naše technologie mytí si s tímto zanesením poradí, skleněnou plochu pak umyjeme a vyleštíme. Konkrétně to probíhá tak, že začneme mytím oken, ke kterému používáme čistý rozmývák. Následně pokračujeme důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou.

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem se nám osvědčila tato vlastní technologie, kterou jsme nazvali jako trik suchého leštění. Pro nás je zásadní, aby byly výlohy (případně okna) průzračně čisté a aby výsledek zákazníkovi vydržel co nejdéle, proto nikdy pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Je to náročnější postup. Ale nám jde o perfektní výsledek, ne jen dobrý nebo průměrný. Při použití různých leštidel je totiž dlouhotrvající výsledek nemožný.

 

Na…

Na první pohled jsou okna, či výlohy vyleštěná hezky, ale to je jen takový efekt na oko, který zákazníkům dlouho nevydrží. Proto naše společnost z principu nějakého morálního cítění odsuzuje firmy, které zákazníkům nabízí právě takovéto mytí. Považujeme to pouze za „zkasírování“ klientů, protože jim je jedno, že za chvíli už okna nebo výlohy mít čistá nebudou. Lešticí přípravky totiž dříve nebo později (a velmi to uspíší meteorologické vlivy) vystoupí.

Jsou pak vidět veškeré tahy leštění, šmouhy ale také mapy. Což působí dost nevzhledně jak pro obchodníky s velkými výlohami, tak pro domácnosti. Protože kdo by se chtěl koukat přes ušmudlaná okna. Okna a výlohy samozřejmě myjeme včetně veškerých komponentů, nejedná se jen o skleněnou výplň. Myjeme také rámy a parapety. To je pro nás samozřejmé, že odvedeme dokonale svoji práci až do detailů, ne jen polovičatě.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search