Pokud hledáte účinnou metodu na vyčištění skvrn z koberce, doporučuji strojovou metodu Brno

 In Nezařazené

Rozlité nápoje na koberci vždycky znamenají problém. Běžné postupy domácího čištění koberců si s takovými skvrnami nedokážou poradit. A ani suchá metoda čištění koberců. Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu, jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí. A se zaschlými nápoji už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná, protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky, takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové. – Brno čištění koberců

Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.oBrno čištění koberců nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Proto…

Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i lipový čaj, který měl výraznou žlutou barvu. Takovou zakázku jsme vyřizovali v jedné domácnosti, kde měli politý koberec od tohoto čaje. Který klientka omylem vylila na koberec, když zakopla o práh. Snažila se to prý vyčistit sama, ale nešlo jí to. A to ani potom, co si na to nakoupila speciální přípravky určené k čištění koberců. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím dokázali bez problému poradit.

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i žlutý čaj v koberci.

Protože…

Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Kdyby tam byla zaschlá několik měsíců, určitě by to bylo horší, ale takto to pro náš kotoučový stroj nebyl žádný problém. Tato metoda čištění koberců je skutečně účinná. Proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Dosahujeme nejlepších možných výsledků, které dnešní technologie umožňuje.

Naše služby nabízíme i firmám a nejen domácnostem. Takže jsme zde skutečně pro každého, kdo naše služby potřebuje. A tomu je samozřejmě uzpůsobena i naše cena, abychom byli dostupní skutečně pro všechny, kdo by mohl naše služby potřebovat.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search