Díky strojovému čištění Brno budou vaše koberce opět čisté a zbaveny alergenů

 In Nezařazené

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje. Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce, ale generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme primárně v těchto krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů, ale je třeba ji nechat několik minut působit.

Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ale nutné upozornit na fakt, že pokud jste si nechali předtím vyčistit koberec nekvalitní chemií a nespolehlivými metodami, může se stát, že koberec nepůjde vyčistit zcela dokonale.

V těchto…

V těchto případech de dobré vědět, jaká chemie byla tehdy při čištění použita, může se totiž stát, že bude koberec tzv. zapraný a odstranění nečistot nebude úplně možné. Nedoporučujeme uchylovat se k objednávání levných metod v podobě extrakčního čištění. Vzniká tak určitá pravděpodobnost, že místo precizního vyčištění koberce bude koberec ještě více znečištěn a odstranění těchto skvrn bude již nemožné.

S levnými metodami máme sami rozsáhlé zkušenosti a nutno dodat i negativní zkušenosti, kdy jsme často po takových metodách jeli klientů koberec vyčistit naší strojovou metodou. Čištění koberců nabízíme nejen firmám, ale i domácnostem. Jako poslední domácnost jsme navštívili manžele, kteří měli koberec špinavý od šťávy z odšťavněných jablek. Paní to zkoušela vyčistit, ale nikam to prý nevedlo. Vybrala si nás na základě našich referencí na internetu a domluvili si s námi termín.

Snažili…

Snažili jsme se jim vyjít vstříc a dám jim co nejbližší možný termín. Protože nikdo nechce mít doma dlouho takovou velkou nevzhlednou skvrnu na koberci. Navíc měli stav koberců zhoršený od extrakční metody čištění, kterou využili nejdříve.  A to nebylo nejlepší rozhodnutí. Ale s pomocí našich postupů, které jsme popsali výše, jsme jejich koberec dali do původního stavu.

Naše chemie zajistí i to, že nově způsobené skvrny půjdou mnohem lépe odstranit. Proto bude mnohem jednodušší koberec udržovat čistý. Ale samozřejmě nejlepší údržbu a dlouhou délku životnosti koberce zajistíte pravidelným užíváním čištění pomocí našich moderních technologií. Naše služby realizujeme po cele České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a Německu.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search