Hledáte něco účinného na odstranění plísně Brno? Spolehněte se na LSG protiplísňový nátěr

 In Nezařazené

Máte v domě problémy s plísní a pořád nevíte, jak se ji účinně a natrvalo zbavit, čím odstranit plíseň? Tak to jste na tom asi jako já, dokud jsem nenarazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s r.o. Plíseň se nám vytvořila v naší komoře. A bylo to samozřejmě stresující, protože jsme tam neskladovali jen boty, lyže. Ale i některé potraviny jako jsou kompoty, marmelády, rýži, brambory a tak dále, takže bylo nutné, aby plíseň zmizela.

Není možné, aby na místě, kde uchováváte jídlo, byla plíseň, to je více než logické. Tak jsme se snažili ji odstranit. A zkoušeli jsme všechno možné, ale plíseň se neustále vracela a vracela.  A protože žádné řešení nebylo spolehlivě trvalým řešením, začala jsem se o tuto problematiku zajímat ze širšího hlediska. Je jasné, že nejlepší je plísním předcházet.

Například…

Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu. Jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Ale jistě, jsou situace, kdy vám ani ta nejlepší prevence není k ničemu a proto je lepší se spolehnout na nátěr LSG od úklidové firmy LSG.  Já jsem se totiž plíseň ji prvně snažila vyčistit sama různými dezinfekčními prostředky, ale to nikam nevedlo.

A pak jsme to vzdala a našla právě výše zmíněnou firmu.  Skvělé na nich je, že nejenom že nabízí opravdu kvalitní služby, ale také na jejich stránkách najdete i mnoho dalších informací o tom, jak tyto problémy vznikají, a sice ještě rozsáhleji, než jak se dozvíte z běžných internetových stránek. Například na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

Ale aby měl člověk…

Ale aby měl člověk stoprocentní jistotu, že se mu tam plíseň nevytvoří, nestačí jen už běžná opatření, která jsem zmiňovala ze začátku. Stoprocentní jistotou je jejich nátěr LSG. Jedná se o nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. A firma A SERVIS zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Díky této firmě máme od plísně definitivně pokoj, jejich nátěr LSG se o vše postaral, takže za mě vřele doporučuji. Skvělé i je, že nenabízí pouze odstraňování plísní, ale i čištění koberců, podlah, mytí oken a odstraňování graffiti. Takže až budeme opět něco potřebovat, tak se na nikoho jiného určitě obracet nebudeme.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search