A SERVIS nabízí komplexní servis mytí oken nebo výloh, výškové Mytí oken Brno

 In Nezařazené

Jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken a klientům nabízíme komplexní škálu v oblasti péče o okna. Konkrétně provádíme mytí oken, čištění oken a leštění oken. Jedná se ale o kompletní služby celých oken, tedy kromě veškerých skleněných ploch se staráme také o rámy, parapety a další komponenty oken. Naše služby jsou univerzální v tom smyslu, že si nás můžete pozvat na mytí výloh, nebo zašpinění oken, případně na generální úklid.

Na ten si nás zavolala také jedna klientka. Která nestihla udělat předvánoční úklid, tak to odložila a vznikl z toho vlastně jarní úklid. Pokud si nás pozvete, tak naše práce probíhá následovně – mytí oken nejprve začíná s čistým rozmývákem. Následně naši odborníci pokračují důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou ještě leštění na sucho čistou bavlněnou plenou.

Díky…

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem se nám osvědčila tato vlastní technologie, kterou jsme nazvali jako trik suchého leštění. Pro nás je zásadní, aby byla okna dokonale čistá a aby výsledek zákazníkovi vydržel co nejdéle, proto nikdy pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Je to sice fyzicky náročnější postup, ale nám jde o perfektní výsledek, kterého bychom s použitím chemikálií určených k leštění nedosáhli. K leštění tedy zásadně žádné přípravky nepoužíváme.

Máme spolehlivě vyzkoušeno, že pokud se okna leští pomocí leštidel, výsledek je jen krátkodobý. Protože časem a zejména vlivem počasí a všemožných povětrnostních vlivů vystoupí leštidla a s ním i tahy leštění a různé ošklivé mapy. Okna jsou pak i po krátké době šmouhatá, můžou dokonce vypadat hůř než předtím. Takže s touto metodou naše společnost zásadně nesouhlasí. Našim cílem je odvádět svoji práci poctivě, vždy pečlivě a vše se snažíme dotáhnout až k dokonalému výsledku. Protože s průměrným výsledkem se odmítáme spokojit.

Naše…

Naše společnost funguje na trhu už více než dvacet let, takže si myslíme, že se nám úspěšně daří toto naše motto splňovat. Rozhodně ale nechceme ustrnout v bodě, chceme se stále zlepšovat. Naši zaměstnanci chodí na různá školení a neustále se vzdělávají na poli úklidu. Protože věda jde kupředu a nevyhýbá se ani sféře úklidu. A my chceme zákazníkům vždy nabídnout jen dokonalý výsledek, proto se chceme stále zlepšovat.

Stejným způsobem také postupujeme v případě dalších oblastí, na které se naše společnost specializuje. Vždy důkladně a hloubkově čistíme koberce a podlahy kotoučovým strojem (který je právě v současnosti tím nejmodernějším, který lze na čištění vůbec použít). Dále se zabýváme odstraňováním plísní. A trochu jinou naší činností je boj s graffiti vandaly. Zabýváme se odstraňováním graffiti ale také prevencí před sprejery.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search