S protiplísňovým nátěrem LSG můžete předejít všem problémům s plísní. Čištění plísně Brno

 In Nezařazené

Jak odstranit vlhkost ze zdíPlísně jsou problematickou záležitostí, se kterou si většina domácností neví rady, proto je to jednou ze služeb, kterou v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Chcete poradit Jak odstranit plíseň ? O odstranění plísně a hlavně jejímu opětovnému navrácení se postará náš nátěr LSG. Jedná se o revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Nabízíme i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku na něj garantujeme dva roky.Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu naší firmy.  Například i že ,a zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanášíme účinný desinfekční prostředek.

Po…

Jak se zbavit plísní a vlhkostiPo odstranění nečistot a biotického napadení poté dámě nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. A to udělali i manželé, kteří i když problémy ve svém bytě s plísní neměli, raději si to chtěli pojistit. Nájemníci v jejich dalším bytě problémy s plísní měli. A museli to jakožto majitelé bytu nějak vyřešit.

Jejich situaci vyřešili právě tím, že nás kontaktovali a nechali si od nás plíseň odstranit a na zdi dát nátěr LSG.Poté si ho nechali dát i do svého bytu, aby měli jistotu, že to nebudou muset řešit znovu. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, takže se nedivíme, že dospěli k tomuto rozhodnutí. Navíc jsou to starosti navíc, a je to zbytečné, protože jiných starostí má dnes každý určitě plno. Tak proč si přidělávat další? Navíc odstranění plísně je i finančně náročnější, než si dát dopředu LSG nátěr jako prevenci. Pokud tedy bydlíte v domě, kde se hodně drží vlhkost, tak doporučujeme se tímto nátěrem určitě pojistit. Protože s plísní nechce mít problémy určitě nikdo z nás.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search