Na odstranění plísně doporučuji úklidovou firmu s protiplísňovým nátěrem Brno

 In Nezařazené

Jak se zbavit plísní a vlhkostiPokud bydlíte v obytných prostorech, kde se dobře udržuje vlhkost, tak pro vás problémy s plísní pravděpodobně nejsou nic neobvyklého. Stejně tam tomu bylo i u nás. A protože mi to připadalo jako začarovaný kruh, začala jsem o této problematice shromažďovat informace. Plíseň často vzniká zkondenzováním vodní páry, která se poté usadí na zdi a už je problém na světě.

Není dobré proto mít velký teplotní rozdíl mezi jednotlivými místnostmi. Protože když v jedné místnosti dlouhodobě udržujete chladnější vzduch než v jiných. Tak pokud se do ní pravidelně dostává teplý vzduch (stáčí otevření dveří do místnosti, která nikdy není vytopená stejně jako ty ostatní), tak dochází v chladnější místnosti ke častému kondenzování vodný páry, protože teplý vzduch obsahuje mnohem více vodních par než studený vzduch.

A jak…

Jak odstranit vlhkost ze zdíA jak jsem napsala o několik řádků výš, vodní pára se usadí na chladném povrchu, kde se zkondenzuje ve vodu. A plíseň je na světě, stač ji už jen pokřtít. Ale žádný život netrvá věčně a zrovna ten u plísně by měl skončit dřív, než stihne pořádně začít. A s tím vám pomůže úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, kteří jsou na likvidaci plísní mistři.

S plísní na naší zdi si bez problému poradili a jejich protiplísňový nátěr LSG se postaral o to, že se plíseň už nevrátila. Proto bych chtěla jejich službu odstraňování plísně vše moc doporučit. Protože určitě nejsem jediná, kdo má s plísní problémy a tito zaměstnanci vás těch problémů spolehlivě zbaví. Pak už je třeba jen pro plíseň vybrat epitaf.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search