Něco končí, ale něco nového začíná, nová zkušenost přináší pozitiva

 In Nezařazené

V mém kamenném obchodě jsme využila nabídky své kamarádky ze střední školy na mytí oken a výloh. Spolupracujeme spolu už hodně dlouhou dobu a nedám na ni dopustit. I když jsme známé a teoreticky by mohla začít zneužívat svého postavení, vždy jsem se na ni mohla plně spolehnout. Dorazila přesně v termínu, na kterém jsme se domluvily a vykonala báječnou práci. Jenže před pár týdny si na horách způsobila úraz a já za ni musela hledat náhradu. Velmi nerada, protože jsem si ani nedokázala představit, že bych mohla najít někoho alespoň tak dobrého a spolehlivého, jak byla ona.

Jak čistit a umývat ve výšce okna a prosklené zimní zahrady v Brně

Nemohla jsem očekávat, že se to nějak samo vyřeší nebo že si přes svou vlastní zaneprázdněnost ještě naložím další šichtu a okna a výlohu budu umývat sama. To opravdu nehrozilo. Nemohla jsem zbytečně s výběrem otálet, jelikož jsem se nechtěla dočkat nevzhledných, zahmataných skel. A samozřejmě jsem nemohla také odhadnout, jak dlouho bude moje sháňka po firmě trvat. Ráda se zde svěřím s tím, koho jsem nakonec vybrala. Štěstí mi totiž přálo a já se trefila hned napoprvé. Objednala jsem si mytí oken od skutečných profesionálů. Na trhu je řada firem, které nabízejí mytí oken v domácnostech i provozovnách. Dokonce je to jedna z nejčastěji objednávaných úklidových služeb.

Při výběru renomované firmy je dobré dát na doporučení přátel nebo se můžete orientovat podle recenzí na internetu. Já jsem se spolehla na zkušenosti zákazníků a vybrala jsem si firmu Umývání zimních zahrad Brno. Zaujalo mě, že na leštění nepoužívají žádné leštící přípravky, jen bavlněnou plenku. Tímto jednoduchým způsobem se docílí čisté a lesklé prosklené plochy bez kruhů a tahů po leštění. Celková komunikace a objednávka termínu byla bez problémů. Paní na telefonu mi s termínem vyhověla a o pár dní později u nás zazvonili páni z A SERVISU.

Nejdříve umyli skleněné plochy nepěnícím roztokem a setřeli stěrkou. Pak přišla na řadu již zmíněná suchá bavlněná textilie na doleštění oken. Výsledek byl perfektní, okna byla krásně umytá a lesklá, páni umyli i zaprášené parapety a rámy. S odvedenou prací a příjemným jednáním zaměstnanců A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem byla velmi spokojená. I po měsíci byly okna a výloha relativně čisté, protože se prach na nich usazoval rovnoměrně. Trik suchého leštění funguje skvěle. Ale každopádně svůj účel to splnilo stoprocentně a já si mohu jen gratulovat, že mám skvělou náhradu.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search