Tisíce lidí nyní prochází kolem perfektně čistých výloh po stržených polepech

 In Nezařazené

Naše prodejna patří k největším obchodům s koupelnovým vybavením a příslušenstvím v kraji. Máme zde vystaveny desítky ukázkových koupelen a bezpočet sanitární keramiky. Naši zákazníci k nám chodí rádi, jelikož vědí, že si u nás vyberou a seženou vše ohledně koupelen, na co si jen vzpomenou. Samozřejmě také musíme dbát na to, abychom měli čisté prostředí.

Odstranění silikonů, barev, tvrdých nečistot, folií a polepů ze skla oken a výkladů v Brně

Hodně si dáváme záležet na velké výloze, kolem které denně projdou tisíce lidí. A výloha musí být dokonale čistá, aby se mohli zákazníci podívat na naše nabízené produkty. Dlouhá léta jsme měli brigádníka, který se pravidelně jednou měsíčně o výlohy staral a kompletně je umyl a vyleštil. Jenže se rozhodl odstěhovat do jiného města a nezbylo mi nic jiného než najít za něj náhradu. Bylo to těžké, jelikož to byl spolehlivý a pečlivý pracovník, který se hledá těžko. Zvlášť v tomto oboru.

Po zralé úvaze jsem usoudil, že nebudu pokoušet štěstí a rovnou si pozvu profesionální úklidovou firmu, která bude mít dobré ohlasy u zákazníků. Ta se o naše výlohy jistě perfektně postará. Na internetu jsem našel úklidovou firmu Odstraňování polepů Brno, která se jevila jako spolehlivá, a kromě mnoha dalších úklidových služeb zákazníkům také nabízela oblíbenou službu Mytí výloh.

Sice jsem našel levnější firmy, ale obával jsem se, že nebudou tak dobří a neodvedou svoji práci podle našich představ. Zavolal jsem tam a po milé komunikaci s paní operátorkou jsem si dohodnul termín návštěvy. Za čtyři dny už jsem vyhlížel tým našich nových pracantů. Přišel milý a pracovitý tým, který byl raz dva s čištěním hotov. Nejprve kvalitně umyli celou výlohu, a to jak zvenku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy, které byly za těch několik týdnů absence pracovní síly dost špinavé.

Jejich technologie mytí výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se výloha nepoškrabala a nezničila. Až celá zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci široko daleko.

Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Po leštění touto plenou ale žádné takové problémy nehrozí. A abychom měli dokonale čistou výlohu ještě hodně dlouho, tak nám na ni aplikovali impregnaci GSP neboli GlasProtect, která má ochranný účinek proti vodě a špíně. Díky firmě A SERVIS  LIPKA máme dokonale lesknoucí se výlohy, které se dokonce i mnohem lépe udržují, a můžeme se tedy bez obav těšit na jejich další návštěvu.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search