Čistota je důležitou podmínkou pro zdraví a podlaha je grunt

 In Nezařazené

S manželkou provozujeme čínskou restauraci, kde máme neustále plno. A je velmi důležité, aby v našich prostorách bylo neustále čisto, hlavně v kuchyni. Takže máme na úklid celé restaurace celkem tři uklízečky, aby se o vše opravdu poctivě starali. Ale jednou za čas to chce i pořádné vyčištění podlah od úklidové firmy. A už jsme přestávali být spokojeni s firmou, na kterou jsme se spoléhali doposud, tak to chtělo někoho nového.

Jak hloubkově čistit šmouhy od pneu, fleky, silikon, spárovačku, zbytky betonu a vápenatých závojů po stavbě z betonových podlah

Tak jsme si každý sedl k počítači a hledali někoho, kdo by měl dobré reference a byl zároveň i cenově slušně dostupný. A našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění podlah Brno. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance firmy a domluvili si s nimi termín čištění. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, zvlášť když nesete několik talířů s jídlem najednou. V gastronomii je zkrátka velice důležité, aby byl interiér v naprostém pořádku. A to nejen z hygienického hlediska, ale i estetického.

Nikdo nebude platit za jídlo, které je servírováno na nepěkném špinavím místě. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a našim uklízečkám nedělá nejmenší problém ji neustále udržovat čistou. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme.

Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma A SERVIS LIPKA skutečně široké pole působnosti.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search