Špinavá skla mohou zákazníky od návštěvy odrazovat, možná až odpuzovat

 In Nezařazené

Před několika lety jsme přišli na trh s podnikatelským záměrem na servis IT vybavení. Hlavní myšlenkou tohoto projektu bylo zaujmout místo na maloobchodní scéně a předávat naše získané zkušenosti uživatelům výpočetní techniky. Nyní provozujeme úspěšně kamenný obchod v centru města, kde nabízíme repasované a předváděcí notebooky a příslušenství.

Nikdo nechce být za špindíru

Jsme rádi, že zákazníci se k nám stále vracejí, a to nejen díky perfektnímu a rychlému servisu, ale také díky příjemnému prostředí, na které si potrpíme. Na prodejně je tím pádem vždy hezky čisto a pořádek, velké světlé prostory, žádné opravy a prodej přístrojů v temné garáži. S čistotou a službou Mytí oken nám na prodejně pomáhá úklidová společnost Umývání výkladů Brno.

Dvakrát do roka si je zveme, aby nám provedli generální mytí oken a výlohy. A i když tomu lze těžko uvěřit, tak po jejich zásahu se o okna a výlohu už nemusíme tolik starat. K mytí používají moderní technologii a přípravky, které jsou velmi šetrné a hlavně účinné. Pracují rychle, ale také pečlivě a nikdy nevynechají ani jednu šmouhu nebo nečistotu. Nejprve perfektně umyjí jak výlohu, tak celou plochu okna, a to včetně parapetů a rámů, které jsou vždy dosti špinavé. A to hlavně zvenku, od prachu a ptačího trusu. Mají čistý rozmývák a důkladně vždy setřou okna pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Mytí a čištění oken a výkladů v Brně

Až okna uschnou, následuje leštění oken. K tomu využívají vždy jen vlastní speciální bavlněnou plenu. Jedná se o jejich vlastní kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění. Pracovníci mají s touto technikou letité a dobré zkušenosti, protože přípravky nejsou pro leštění oken vhodné. Důvodem je to, že když se okna leští za mokra, pak na nich můžete po krátkém čase vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna.

I když je leštění na sucho fyzicky náročnější, pracovníci si s tím dají opravdu práci a čistí pomalu a důkladně, aby dosáhli stoprocentní čistoty a lesku. Nikdy bychom nedokázali okna vyčistit tak dokonale, jako oni. Když jdeme pak další den do práce, opravdu lze vidět rozdíl. A paní uklízečka, které se nám tu stará o běžný úklid, si nemůže vynachválit, jak snadno se o okna a skla všeobecně dále pečuje.

Jsme rádi, že jsme na firmu natrefili a že s nimi udržujeme dlouhodobější spolupráci. Rozhodně nemáme v plánu hledat někoho nového, jsme maximálně spokojeni. I když je firma trochu dražší, rozhodně se vyplatí do kvality, profesionality a odbornosti investovat trochu peněz. Takže za nás je na mytí oken jasnou volbou A SERVIS LIPKA.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search