Vůně, krémy, čistota a naleštěná výloha k sobě pasují

 In Nezařazené

Moje firma se zabývá distribucí francouzské přírodní kosmetiky a doplňků do domácnosti. V jednom obchodním domě mám pronajatý prostor, kde tyto produkty prodávám a kde si mé zákaznice přijdou na své. Za těch pár let, co tu mám stálé působiště, jsem si vybudovala stálou klientelu, z níž mnohé dámy, kromě toho, že si jdou vyzvednout svůj oblíbený krém či jiné zboží, rády chvíli posečkají a popovídají si o novinkách. Abych udržela obchod nadále tak oblíbený, snažím se nabízet zákazníkům ty nejlepší služby.

Čištění a mytí výkladů v Brně

Mimo to, že zde mám koutek, kde se mohou posadit a produkty odzkoušet, musím také dbát na pořádek a čistotu. Největší důraz kladu na výlohy. Ty se prostě musí lesknout, protože to je to, čeho si zákazníci všimnou na první dobrou, když procházejí kolem. Když se budou chtít podívat na vystavené produkty, musí na něj přes výlohu dokonale vidět. Nesmí tam být žádné šmouhy a otisky prstů a nečistoty.

Samozřejmě já sama výlohy sem tam přeleštím od otisků prstů, ale rozhodla jsem se, že dvakrát do roka si pozvu profesionální firmu. Nikdy jsem ale nebyla úplně spokojená s žádnou, až na jednu. Nedávno jsem objevila úklidovou firmu, která mě zaujala službou Mytí oken a svými zákaznickými referencemi. Rozhodla jsem se je vyzkoušet a neudělala jsem rozhodně chybu. Nejdříve pracovníci z firmy Čištění výkladů Brno. dokonale umyli výlohy včetně všech rámů.

Pracovali rychle a důkladně, nevynechali žádné místo. Potom použili čistý rozmývák, důkladně setřeli výlohy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka s gumou ochrání sklo od možného poškrabání a zničení. Až výlohy uschly, vzali si vlastní čistou bavlněnou plenu, kterou začali kousek po kousku leštit skleněné plochy. Nepoužívají vůbec leštící prostředky, protože ty nejsou vhodné. Jelikož po krátkém čase zanechávají nehezké šmouhy, a tím se zkazí celkový dojem z dokonale umytých výloh. Leštění na sucho je sice fyzicky náročnější, ale výsledek podle pracovníků je jinak nedosažitelný.

Až vše dokončili, A SERVIS LIPKA pak mi na výlohy ještě nanesli impregnaci. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu.

Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. Vzhledem k tomu, že dokáži ocenit i maličkosti a ulehčení práce, musím přiznat, že když jsem za pár týdnů umývala výlohu od otisků prstů, tak se umývala skoro sama. Mě opravdu příjemně překvapili a jsem ráda, že jsem na ně natrefila.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search