Svůj cíl čistých a krásně vypadajících oken naplňují každý den

 In Nezařazené

U nás v kosmetickém a nehtovém studiu jsme si dali za cíl starat o své klientky, ale i klienty, s maximální péčí a profesionálním přístupem. Tento náš cíl naplňujeme každým dnem, s každou klientkou či klientem a při každé proceduře. Naše služby nabízíme v příjemném prostředí nově vybudovaného estetického studia. A abychom udržovali celou naši provozovnu v dokonalé čistotě, tak si zveme párkrát do roka úklidovou firmu na mytí oken.

Čím umývat a čistit prosklené pergoly ve výškách v Brně

V minulosti jsme vystřídali už několik úklidových firem, ale s žádnou jsme nebyli nikdy dokonale spokojeni. Důvodů bylo mnoho. Častým problémem byly pozdní příchody či nekvalitně odvedená práce. Se stěhováním jsme se proto rozhodli změnit úklidovou firmu. Tentokrát jsme si dali opravdu záležet a hledali jsme dlouho. Především jsme si pročítali recenze, a díky tomu u nás zvítězila právě firma Umývání pergol Brno, která v recenzích naprosto vynikala.

Když jsme volali do firmy A SERVIS LIPKA , tak jsme byli mile překvapeni rychlou komunikací a vstřícným přístupem, protože se nám tato firma přizpůsobila bez problémů. Když k nám přijeli pouze dva pracovníci, pracovali rychle, koordinovaně a byli neskutečně milí. Musím říci, že jsme se ještě nesetkali s takovým personálem. Nic nebylo problém a splnili všechny naše požadavky.

Když myli okna, dávali si na tom opravdu záležet a nevynechali ani jednu šmouhu a místečko. Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rámy a parapety. Technologie mytí oken této firmy spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla.

Pak pracovníci čekali, než okna dokonale uschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím nás celkem překvapili, protože nepostupovali tak, jak bychom čekali. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob, tzv. trik suchého leštění, má své výsledky. Jsem ráda, že jsme si firmu objednali a nechali si okna perfektně umýt.

Protože když skončili, byli jsme všichni naprosto nadšeni. Poprvé za celou dobu, co spolupracujeme s různými úklidovými firmami, jsme neměli ani jednu výtku a nenašli jsme žádný problém. Proto jsme se po zralé úvaze rozhodli s nimi spolupracovat dlouhodobě. Po této zkušenosti na ně nedáme dopustit. Věříme, že vám tato recenze usnadní rozhodování, jelikož i my sami jsme ocenili, že jsou lidé ochotní se o své zkušenosti s různými firmami podělit.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search